Маскот Це Герої Бренду Чи Щось Набагато Глибше? Читайте Блог Rocketmen Company

Це творче рішення може забезпечити більшу конверсію у порівнянні з традиційними методами просування. Маскоти можуть збільшити впізнаваність бренду на 20-30%. Це допомагає виділитися серед конкурентів і залишитися у пам’яті споживачів. Дизайн маскота — це мистецтво, яке потребує розуміння психології та маркетингу.

  • Після проведеного дослідження про цільову аудиторію, конкурентів, асоціації з брендом можна приступати до графічної розробки маскоту.
  • У першій десятці цього ТОПу — знайомий багатьом кролик Energizer, Червоний та Жовтий M&M’s, Полковник Сандерс із KFC, Mr. Clear (у нас відомий як Містер Пропер) та інші.
  • Познайомте аудиторію з маскотом у соцмережах, створіть стікерпак, проведіть масштабну медійну кампанію.
  • Це може бути тварина, людина або абстрактний персонаж, який відображає цінності бренду.

Кролик Nesquik, цукерки M&M’s, Сберкот і Mr. Proper – це маскоти – графічні персонажі, які «олюднюють» компанію та її комунікацію. Як правило, маскоти представляють збірний образ аудиторії компанії. Маскоти створюють унікальний образ, який легко запам’ятовується, сприяють емоційній прив’язаності до бренду та часто використовуються в рекламних кампаніях для залучення аудиторії. Тож, корпоративні маскоти є важливим інструментом для підвищення впізнаваності та зміцнення лояльності аудиторії до бренду. Проаналізуйте свою аудиторію, спробуйте виділити ключові фактори, через які купують ваш товар/користуються вашими послугами. Наприклад, якщо це впевненість у надійності, то можна додати маскотові такі риси характеру, як поважність, респектабельність, серйозність та ін.

Маскот виникає як візуальна конструкція, що виконує функцію комунікатора між брендом і споживачем. Його головне завдання — викликати позитивні емоції, залучати увагу, пробуджувати інтерес і формувати у споживача асоціації з брендом. Маскоти часто застосовуються в маркетингових кампаніях, під час заходів, на упаковці продукції або в цифровому середовищі для досягнення тіснішого контакту з цільовою аудиторією.

Хто такі маскоти

Соціальна відповідальність — важлива частина роботи компаній, яка допомагає побудувати довірливі стосунки з аудиторією та сформувати великий пул прихильників. Так, якщо зробити кожну подію унікальною та впізнаваною. Слово маскот походить від французького «mascotte», що перекладається як «талісман».

Вирощуйте героя, створюйте його історію, яка буде змінюватися разом із життям бренду. Цікавий та унікальний талісман допоможе вам налагодити контакт з аудиторією та підтримувати її лояльність. Це справжній талісман бренду, його обличчя та голос. Він уособлює цінності компанії, її стиль і характер, а головне – стає частиною комунікації з основним споживачем. Це той самий збірний образ, на який орієнтується компанія, продаючи свій продукт. Він чітко відображає переваги, бажання, поведінку та спосіб життя цільової аудиторії.

Великий Безкоштовний Тариф Назавжди

Вони слугують символом національної ідентичності та культурного спадку. Маскоти спортивних команд є невід’ємною частиною культури вболівальників. Вони виконують роль своєрідних “амбасадорів” команди, сприяючи залученню вболівальників та підтримуючи командний дух під час матчів. Маскоти часто беруть участь у різних шоу на спортивних аренах, взаємодіють з фанатами та навіть впливають на атмосферу на стадіоні. Комунікація з цільовою аудиторієюПерсонаж може прямо говорити з користувачами чи покупцями.

В Інтернеті маскот — атрибут графічних композицій і дійова особа анімації рекламного характеру на мережевих ресурсах, де велику роль відіграє дизайн і соціальне позиціювання. Маскот-емоція має викликати в людини певне почуття. Так, наприклад, фіолетова корівка Milka є символом ніжності. Персонаж-герой є учасником різних захоплюючих історій та кумедних ситуацій. Яскравим прикладом цього типу є олюднені драже Червоний і Жовтий з M&M’s.

Підписатись:

Хто такі маскоти

“Зв’язати” персонажа з конкретною компанією в голові споживача допоможуть фірмові кольори. Спочатку під маркою Mr.Proper пропонувалася продукція для професійного збирання. Щоб зробити марку більш масовою, компанія вигадала персонажа — лисого чоловіка із сережкою у вусі, який нагадував джина — чарівного помічника, який справляється з будь-яким брудом. Персонаж одразу завоював довіру в аудиторії продукту — домогосподарок, які потребують допомоги із домашніми справами. Клоун Рональд — маскот мережі McDonald’s — став одним із найупізнаваніших персонажів в історії фаст-фуду. Він символізує веселощі, турботу про дітей і швидке обслуговування.

Приміром, персонаж бренду Flint, потішний хлібчик, розповідає, як забивати на все, що завгодно, відзначає з підписниками Геловін, грає в ігри. Разом з аудиторією він проживає життя і показує, як гармонічно в ньому існує бренд. На товарних сторінках в електронних та друкованих каталогах персонаж грає роль провідника, допомагаючи покупцеві зорієнтуватися та здійснити покупку.

Ефективний маскот допомагає встановити емоційний зв’язок з аудиторією. 85% клієнтів вважають, що послідовність комунікації українські маскоти впливає на їхні рішення про покупку. Талісман бренду стає унікальним каналом комунікації, допомагаючи компанії відрізнятися на ринку. У нього залучені психологи, маркетологи та дизайнери. Успішний маскот може створити емоційний зв’язок з аудиторією та підвищити впізнаваність бренду. Використовувати маскот можна як у всіх каналах комунікації, так і в окремих – наприклад, тільки в соціальних мережах або email-розсилках.

Хто такі маскоти

Зробіть його частиною повсякденного життя споживачів. Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Để lại một bình luận

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *